| PamyTzZz a întrebat:

Hei TPU cei ce va pricepeti la chaturi vreau si eu un raspuns cat mai elaborat. Am facut un chat dar nu pot sa ma loghez pentru a da functii ( mod, own ..membru ). Vreau si eu linkul + o explicatie unde trebuie sa bag crazy_xtrem (numele chatului ) si parola. FUNDAA raspunsului care ma va ajuta cel mai mult sa inteleg.

1 răspuns:
| Kristinx7 a răspuns:

Pai in primul rand cand intri pe chat-ul tau, exact prima data dupa ce l-ai facut el o sa te recunoasca si o sa apari ca own, dar evident ca dupa ce iesi o perioada acesta nu te mai recunoaste, insa nu trebuie sa te loghezi din nou, ci tot ce trebuie sa faci este sa te duci in josul paginii si o sa vezi ca in dreapta scrie putin mai micut editare, intra acolo da datele si gata, chatul o sa te recunoasca din nou ca owner, insa nu cred ca un link te-ar ajuta tot ce trebuie sa faci e sa dai pe editare si nu are rost... Sa sti ca si eu am un chat si procedez la fel si functioneazalaughing daca ai ceva nelamuriri nu ezita sa mi le spui, ei bine sper ca te-am ajutat cat de catwinking