| aksjsksbjsbs a întrebat:

Buna! Am comandat niste haine de la Bershka si am ales optiunea de livrare in magazin. Cat timp sunt valabile produsele in magazin dupa ce sunt livrate?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te gîndesti sa refuzi comanda sau de ce intrebi, cel mai bine este sa mergi la ei in magazinul unde ai facut comanda si ei i ti vor spune tot ce doresti sa aflii.

| mihai69 a răspuns:

Asta vei afla din mesajul prin care esti anunțat de sosirea comenzii în magazin.

| Lioana a răspuns:

Ar trebui sa te anunte asta in sms-ul pe care il primesti cand ajunge coletul tau in magazin.

| just4ubr2015 a răspuns:

48 h apoi sunt puse in vanzare la loc

| ANAMARIA4373873 a răspuns:

Salut! Depinde de comanda, dacă este o comanda mai mica în jur de 2-3 zile iar apoi se expediază.