| anonima16 a întrebat:

Buna happy Am cumparat de la Avon un autobronzant Avon Sun Magic tan este bun, lasa pete? cum se aplica happy in cat timp se vede rezultatul pe piele?

Răspuns Câştigător
| ruxiii_4356 a răspuns:

Mi-am cumparat eu. Sincer, nu inteleg de unde aceste comentarii de mai jos cum ca ar lasa pete. Chiar este fff bun. Neasteptat de bun! M-a facut sa renunt la bronzare organica. Trebuie doar sa il intinzi bine pe corp, se absoarbe in maxim 10 minute. FARA PETE! eu ma dau seara.iar dimineata se vede diferenta. Inca de la prima aplicare pielea capata un bronz frumos aramiu. Nu se duce la spalat. Pentru un bronz intens se aplica de mai multe ori.

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Inainte de a aplica autobronzantul trebuie sa-ti hidratezi pielea, nu stiu cat este de bun cel de la avon pentru ca nu l-am folosit, rezultatul se vede in dupa o folosire de 3 zile

| ancaanca a răspuns:

Eu una mi-am luat. si toata ieseam pete. acum depinde.
sper sa nu te patezza (mentionez pateaza pieleA

| dana_9056 a răspuns:

Sal mama mealuvreaza la avon este foarte buna dar vezi ca nu e chiar crema de plaja cand te dai asteapta intai sa intre in piele si apoi poti sa te duci la soare sau sa iesi afara se aplica in fiecare zi sau cand vrei tuhappy funda?

| Placintica_8625 a răspuns:

Buna.Am si eu acelasi produs si il folosesc de 5 luni...iti spun sincer nu am vazut nicio pata iar rezulatatul primei aplicari a fost destul de rapid.In maxim 5 zile ai sa observi o nuanta schimbata asupra corpului tau.Deci eu te sfatuiesc sa-l folosesti. fundita?puppy dog eyes

| Marinne_Marinna_1995 a răspuns:

De fiecare data cand m-am dat cu ea am avut pete... straight face