| Danyelytha a întrebat:

Am descoperit un site de incaltaminte KALAPOD
A comandat cineva de acolo, produsele sunt de calitate?
Imi puteti spune cateva pareri?
Multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,eu.
Mi-am luat o pereche de cizme și două de teniși.
Cizmele le am de 2 ani, de teniși sunt scârbită față de formă - preț.

| Danyelytha explică (pentru anonim_4396):

Mersi de raspuns. Am citit pe net multe persoane se plang de faptul ca au platit online si nu au primit produsele.
Si m.am cam speriat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danyelytha):

Întotdeauna să plătești după ce primești și verifici ce ai cumpărat.
Cu plăcere.

| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Si eu am comandat de la ei. A fost chiar amuzant. Prima data am comandat niste cizme marimea 39, insa fiind mari, am facut retur. Au venit a doua zi, au luat cizmele si mi-au lasat altele, numarul 38. Cand a desfac cutia: SURPRIZA! Erau alte cizme! :-)) Intru pe site, alta SURPRIZA: nici macar nu existau pe site cizmele primite de mine. A fost foarte amuzant, am ras de m-a durut burta. Apoi mi-au trimis cizmele bune. Tot procesul a durat vreo saptamana. Raport calitate pret f bun.

| Adrian_Iulian_2001 a răspuns:

Da sunt de calitate