| cristina342 a întrebat:

AM in inaltime 1.81 si uneori mii se pare ca sunt prea inalta. Voi ce spuneti? fundaaaaa

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjklkjhgfdsa a răspuns:

Poi...cati ani ai, depinde si de ani, sau poate e ceva care se trage din familie...
nu esti prea inalta.mai bine inalta decat scunda...

| zxzx a răspuns:

Esti perfecta!

| Onio a răspuns:

Eu nu pot spune decat felicitari. Nu de alta, dar o femeie inalta atrage atentia placuta a barbatilor inalti. Si cum fiecare femeie doreste langa ea un barbat impozant prin inaltime, aici ai un mare avantaj, nu de alta dar si majoritatea barbatilor inalti cauta femei inalte. (Nu vreau sa par misogin fata de doamnele/domnisoarele mai micute de inaltime). Eu de exemplu am 1.89 si mi-au placut tot timpul femeile inalte de cel putin 1.75 si maxim inaltimea mea. Ideea este ca esti perfecta atata timp cat te simti bine in "pielea" ta.

| Patrisia14 a răspuns:

Depinde de varsta...Mie mi-ar place sa fiu inalta mult happy pentru ca mi se pare avantajos daca esti mic si vrei sa iei ceva deundeva de la inaltime nu poti.Dar daca esti inalt poti e frumos sa fi inalta

| danger0ousgirl a răspuns:

Asta este, fiecare cu ce arebig grin.Eu am 1, 57 si imi place ca sunt mai micuta.La ambele variante sunt si avantaje si dezavantaje.De ex cand esti mai mica de statura poti purta tocuri cat de inalte vrei si pari mai draguta.Cand esti inalta daca ai corp frumos poti opta pentru o cariera in modelling sau ceva in domeniu. Oricum nu putem fi pe placul deoarece fieecare barbat are gusturi diferite, unii prefera fetele micute altii cele inalte, deci lasa complexele si bucura-te:p