| Zmeura a întrebat:

Am inceput sa ma satur de parul meu este saten si ma gandeam sa imi fac niste suvite ma gandeam la blonde sau roscate dar mama nu vrea.Cum as putea sa o conving?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și să nu-l arzi cu vopsea ce are?
Nu poți să lași părul sănătos?
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| Zmeura explică:

Am uitat sa mentionez este santen inchis (ca sa nu credeti ca e saten deschis)

| elleme a răspuns:

Nu poti sa o convingi cu treburi din astea simple prin casa cum ar fi sa stergi praful, sa faci curat etc.Incearca sa vorbesti cu ea si sa-i zici ca e parul tau si ca tu chiar vrei acele suvite, acum esti mare si poti sa decizi si singura. Poate ca va intelege.

| Viviannnnnna a răspuns:

Nu iti face suvite sad parul saten nu il vezi in fiecare zi straight face unele femei ar da orice ca sa il aibe cum il au altii puppy dog eyes o sa iti para rau straight face

| PoWRObert a răspuns:

Pai ajut-o cu ceva,cu ce poti tu...dar ea sa remarce lucrul asta, si apoi o rogi insistent, vei avea mai multe sanse