| Coccco a întrebat:

Buna
Am lentile albastu pacific ( http://www.google.ro/......tp?/imgres 2100&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=405&oei=ZjhMTd_3JIaCswbH_NG 2Dw&esq=4&page=4&ndsp=31&ved=1t:429, r:15, s:98&tx=79&ty=29&biw=1280&bih=897 ) si nu stiu daca mi-ar sta bine...
PS : Am ochii negrii si sunt brunetaxD...
[funda]

Răspuns Câştigător
| musique_1043 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta superb, deoarece te completeaza. Intensitatea culorii din parul tau va fi incalzita de nuanta delicata de albastru. In plus, stim cu totii ca brunetele cu ochi albastri sunt deosebite, fiind categoria de femei care atrag cel mai repede atentia. De exemplu Megan Fox.happy

6 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

De ce nu ti-ar sta?

| Annitu a răspuns:

Păi. încearcă-le şi vezi dacă îţi stă binestraight face

rolling eyes

| Deyutza a răspuns:

Da! imi plac fetele brunete cu ochii albashtrii! sunt mai rare...si totusi nu se vede chiar asa de tare, n-o sa observe toti. nu are de ce sa nu-ti stea bine; succes!

Răspuns utilizator avertizat
| byoana a răspuns:

Buna, nu cred ca ti-ar sta bine pentru ca uh ai tenul inchis si albastru acela ti-ar strica tot farmecul, dar daca uh vrei neaparat sa le porti incercale si vezi ce iti zic si cei din jur.
Bafta!
Te-am pupat.

| dedexxx a răspuns:

Cred ca ti'ar sta foarte bine