| ChristinaO a întrebat:

Am mai vazut multe intrebari referitoare la rochiile pentru banchetul din clasa a 8a.Eu am o nedumerire, noi facem banchetul(sau ce o fi, ca e mai mult pentru profesori)la scoala, urmand sa iesim mai tarziu undeva.Intrebarea mea e, ce tinuta credeti ca e mai potrivita? Avand in vedere ca e in iunie, m-am gandit la o rochie, dar nu stiu ce fel de rochie? Am vorbit si cu colegele, dar toate suntem cam nedumerite.Ma gandeam sa-mi iau o rochita de vara, mai simpla, si nu foarte eleganta. voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| BiaBby a răspuns:

Vara aceasta se poarta rochiile inflorate... daca nu iti plac poti alege o rochie alba simpla ceva casual...winking

| vyutsuu a răspuns:

Pai cred ca este foarte bine. deoarece daca ai parul macar pana la umar ti se potriveste. si o rochita de vara, simpla, si nu chiar eleganta doar puutin ti s-ar potrivi!

funda?