| BiancAna a întrebat:

Am multe cosuri sub piele, iar la suprafata sunt rosii crying! Ce creme imi recomandati? sad

4 răspunsuri:
| Pawy a răspuns:

Cutaden e bun pentru cosuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ivatherm Akne Syt este cea mai buna dupa parerea mea, este pentru acnee severa si se duc cosurile in 3-4 zile. Si nici nu usuca tenul. E 40-45 lei la plafar.

| Farmec a răspuns:

Gama Gerovital Plant Stop Acnee, special concepută pentru tenul cu imperfecţiuni, este primul pas către o piele sănătoasă şi un chip luminos. Cu o eficacitate antiacneică demonstrată clinic de 83%, produsele gamei Stop Acnee te scapă de acnee în doar 4 săptămâni. Urmand acest link vei gasi o schema de tratament care implica produsele din gama Gerovital Plant Stop Acnee: http://farmec.ro/produse/ten/crema-ultra-activa-98.html

| lucian007 a răspuns:

Si eu am avut unul la zona de sub buza de jos dar a trecut singur chiar daca a iesit de vreo 3 orilaughingideea ar fi sa il lasi in pace a nu il deranjezi