| LissLiss a întrebat:

am nevoie de ajutor, ofer funda, ce parere aveti despre Brevoxyl, CEI CARE L-ATI FOLOSIT? Ce fel de acnee aveati si care au fost rezultatele? In cat timp a dat roada? Dupa uscarea cosurilor ramaneau urme? Dupa terminarea tratamentului au aparut cosii sau foarte putin? Cat mai multe detalii va rog, multumesc mult!

1 răspuns:
| IreneMay a răspuns:

Nu stiu nimic despre Brevoxyl si probabil ca nu ar trebui sa postez daca nu stiu, dar exista o crema care nu lasa urme dupa ce cosurile trec.E de la Top-Shop si se numeste Ivyss cu extract de melc, e buna pentru mai multe parti ale corpului si pentru mai multe probleme. Iti spun asta din experienta, nu am fost dezamagita de crema asta.Plus de asta nu trebuie sa le mai spargi, indiferent cat de coapte ar fi. Unele trec de la sine si nu lasa nici o urma, asta doar daca nu le spargi. happy