| Gabriela2011 a întrebat:

Am mers la medicul dermatolog sa-mi recomande ceva pentru cosuri. Nici acnee nu cred ca am ( am doar o iritatie pe frunte niste cosulete mici si f putin pe un obraz). Mi-a recomandat Brevoxyl, ce parere aveti despre el cei care l-ati folosit? Il folosesc doar de doua zile mare minune n-am vazut, dar am auzit ca tratamentul dureaza 3 luni

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oriflllllame a răspuns:

Nu folosi acel produs daca ai alergie la polen! Vei da intr-o boala numita dermatita ecsoriata de piele si vei avea basici pe fata toata viata ta!

2 răspunsuri:
| MaiteHoney a răspuns:

Eu am folosit brevoxyl si mi-a ars f rau pieleasad am si eu probleme cu tenul si nu stiu ce sa incerc. te-ar ajuta Zynerit 35 lei sau Oxyance Purifi Oily Skin 58 lei

| Sirimus a răspuns:

Cred ca poti sa incerci si sa citesti prospectul