| ancutza_4814 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de ajutorul vostru.
Sunt in clasa a 8-a si am banchetul in curand, insa nu stiu cum ar trebui sa-mi fac parul.Eu il am pana la sani daca e indreptat, dar e cret in realitate.Idei? Normal ca o sa dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| cataf10 a răspuns:

Intindetil cu placa sau fa-ti un coc

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna! Pai pentru ca ai parul cret natural ai putea sa iti indrepti parul sau ai putea sa iti faci impletituri gasesti pe you tube foarte multe, cauta acolo si poate gasesti ceva care sa iti placa.

| Justme999 a răspuns:

Poti sa-l intinzi si sa-ti faci o fundita din parul tau ..gasesti aici cum http://www.youtube.com/watch?v=-MWqyGtzclQ si poti sa o accesorizezi cu ceva gasesti tu... sper ca te-am ajutat

| ancutza_4814 explică (pentru Justme999):

Scuze insa nu.mi sta bine cu coc...adica eu imi mai prind coc cand ies pe afara si nu am ce altceva sa ii fac.Nu cred ca ar sta bine la banchet

| sabinaaa28 a răspuns:

Ai putea sa iti faci un coc frumos sus sau o bucla facuta din breton si pe spate iti faci un model interesant