| ancutza_4814 a întrebat:

Buna!

Am nevoie de ajutorul vostru.

Sunt in clasa a 8-a si am banchetul in curand, insa nu stiu cum ar trebui sa-mi fac parul.Eu il am pana la sani daca e indreptat, dar e cret in realitate.Idei? Normal ca o sa dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| abcdefuck a răspuns:

Indreapta-l bine, tapeaza-l putin si apoi da-te cu putin fixativ ca sa nu se stricebig grin

3 răspunsuri:
| DeutzaMika a răspuns:

Depinde si de rochita pe care o sa o porti!
Il poti lasa asa cum este, iti pui un accesoriu in el si voei fi cea mai frumoasa de la petrecere!
Tine minte: Daca il intinzi cu placa u vei face nimic rau, doar ca va trebui sa il lasi simplu sau cel mai bine sa il prinzi intr-o coada!
Funda?

| Lilyian a răspuns:

Daca vrei sa impresionezi mai bine ti l-ai lasa drept, asa cum e, si l-ai accesoriza cu o fundita, o pamblica sau chiar o floare!

| Lilyian a răspuns:

E bune sa fii tu insuti