| TheLovelyGirl a întrebat:

Am nevoie de cat mai multe raspunsuri. Cum pot sa ma aranjez ca Alina Eremia? Vreau raspunsuri concrete si clare.Promit FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Juleuuss a răspuns:

De ce ai vrea să arăți ca Alina Eremia când poți fi originală? Dumnezeu ne.a facut diferiți, și așa trebuie să rămânem! Nu văm ceva special la acea vedetă!

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

O poti copia dupa coafura si stilul vestimentar
daca vrei sa te confunde lumea cu ea... atunci apeleaza la operatii estetice

| Danutsyk a răspuns:

Nici un om nu poate semana cu alina eremia, cum nici alte persoane nu seamna cu tine...
Daca ai vrea sa arati ca ea eu ti-as sugera:
Coafeazate ca ea.
Imbracate ca ea.
Poarta-te ca ea.
Vorbeste cu ea/
Spune-i ca esti o mare fana de a ei si ai vrea sa arati ca ea... Sper ca te-am ajutat

| raishka a răspuns:

Wtf? Ia-ti o viata!
Valabil pentru toti obsedatii 'Lala Band'!

| AcadeaMulticolora a răspuns (pentru raishka):

Eu prefer termenul ''Lala benzi''

| Marina_Crina_1997 a răspuns:

Cei din lala band inclusiv alina eremia au spus ca sa fim orginali si sa nu copiem pe nimeni ca noi sunt unici fi si tu asa nu trebuie neaparat sa fi exact ca ea si eu sunt fan alina eremia si eu o iubesc foarte mult si sincer mie imi place culoarea parului ei pe care o are in prezent si am sa ma vopsesc ca ea dar doar atat.

| alina1eremia a răspuns:

Buna! daca ai dori, sa fii asa! nu te obliga cineva sa fii, iar sa nu fii! eu sincer, m-am dus la coafor! 1 lala kiss laughing