| EvaTramell a întrebat:

Buna am nevoie de key code la programul de modificat poze : Makeup Instrument, va rog frumos, ajutati-ma :-):-). Prietenul la nevoie se cunoastehee heehee hee

1 răspuns:
| ioana_6413 a răspuns:

Voi chiar aveţi voie sa faceţi chestia asta?
Mă refer la cei cu gbx...am văzut la toate întrebările d-aştia care lasă link-uri aşa aiurea. Acum, nu vă supăraţi, dar dacă voi aţi pune o întrebare pe-aici şi în loc să primiţi un răspuns folositor ...link-uri de la nu ştiu ce site! straight face