| didi03 a întrebat:

Vreau cele mai bune programe de modificat poze : de slabit si makeup si etc.
Funda.

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Consacratul Photoshop. Ai spus cele mai bune programe. Insa nu ai zis si cele mai ieftinehappy. Photoshop e destul de scump, dar si faci foarte multe cu el. E destul de greu la inceput, pina inveti, insa daca la-i invatat, modifici o fotografie f usor.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Pentru slăbit, îți recomand Photoshop, iar pentru machiaj, site-ul www.taaz.com.
Baftă!

| ValiTCM a răspuns:

Uite aici gasesti o gramada http://www.wizdownloads.com/Windows/Design-photo/

sunt gratuite majoritate.

| EmyJail999 a răspuns:

Photoshop CS3(pentru incepatori) CS4(pentru cei medii) CS5(pentru experti)

| C0rinne a răspuns:

Pentru ambele : Photo Instrumenthee hee

| RamonaM a răspuns:

Photoshop, desigur. Eu folosesc versiunea CS5. Este cam dificil pana te obisnuiesti totusi...

| TinaDoll2022 a răspuns:

Poi eu folosesc photoscape...si cu varianta cea noua chiar poti sa te faci supla in pozewinking am multe poze pe fb in care sunt foarte slaba par de 45 de kg dar eu de fapt am 50 de kg happy RECOMAND!

| EMYnescu a răspuns:

Buna! Sa stii ca unul dintre cele mai bune programe de modificat poze este pizzap
http://pizap.com/ plz funda

| myrakary36 a răspuns:

Pai... www.pizap.com