| VanillaBloodWolf a întrebat:

Am nevoie de parerea voastra in legatura cu o rochita. Este in genul acesteia http://www.bershka.com/......Bdress/800 dar are culoarea gen cenusa de trandafir, roz pal inspre bej. Are dantela la fel ca si rochita asta dar si la maneci. Nu stiu cum sa o accesorizez. Are dantela fix la piept si ma gandesc ca nu merge sa-mi pun un lantic, colier etc. Pantofii sunt negri.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si la ce eveniment participi, ar merge un lantisor cu un pandativ

| VanillaBloodWolf explică (pentru anonim_4396):

Balul bobocilor. Nu particip. Insa avem si after-ul. Problema este ca nu am gasit foarte multe accesorii interesante mai ales sa se potriveasca cu rochia. Merci! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru VanillaBloodWolf):

Sa ai grija sai la geanta, sa fie una plic, ar fi bun un lantisor mai lung, ca pandativul sa-ti ajunga intre "V" ul acela dintre saniwinking sti tu la ce ma refer

| Andreutza098 a răspuns:

Buna
Mi se pare destul de frumoasa.Imi plac rochiile cu dantela. Poti purta niste cercei negri si un inel de culoare la dorinta ta.
Bye;*

| VladHelp a răspuns:

E pentru pitipoance. Depinde cum o asortezi. Niste cizme negre pana la genunchi poate altfel, e prea scurta!