| Amelya02 a întrebat:

Va plac acesti pantofi? Se merita pretul?:D
http://www.bershka.com/......er%2Bpumps

5 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Pantofii sunt draguti, insa parca un pic cam inaltihappySunt destul de scumpi avnd in vedere ca nu sunt din piele.Modelul asta este raspandit si cred ca il vei gasi si la alte magazine:*happy

| BeYourserlf a răspuns:

Mie imi plac fooarte mult, merita banii!

| tuGatita a răspuns:

Cam scumpisori zic eu. sunt fumosi, dar eu nu as da mai mult de 120 de lei

| Kasia a răspuns:

In general nu sunt deloc multumita de firma bershka insa incaltaminte nu am incercat pana acum.pantofii sunt foarte frumosi si versatili. daca sunt din piele se merita.pantofii sunt unele din piesele in care trebuie sa investim mai mult.

| ZuZy123 a răspuns:

Nu merita deoarece pantofi de egnul gasesti si in alte magazine si sunt mai ieftini acolo big grin