| Puffy729 a întrebat:

Am nevoie de un costum de Luna Lovegood din HP. Idei de cum m-as putea costuma? fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Pune-ti lentile de contact albastre si daca nu ai parul lung si blond pune-ti o peruca dar inainte ciufuleste-owinkingfa-ti cercei din plante si un lant de dopuri de la vinuri si sticle etc. daca ai cartile cauta bine in cartile de la nr. 4 in sus si vezi cum e descrisa etc. sper ca te-am ajutat si ca o sa-mi dai fundahappy