| Icss a întrebat:

Heii TPU:* Ce faceti?:] Pe 30 o sa avem ca un carnaval la scoala:]] diriginta ne-a spus sa venim >costumati:. Ma gandeam sa inchiriez un costum de la un teatru dar nu prea am idei in ce m-as putea costuma:[ idei?:* fundita:]

1 răspuns:
| alexeu998 a răspuns:

Depinde care e tema carnavalului si daca esti fata sau baiat! Daca nu ai spus ce fel de carnaval...degeaba...Spunemi ce tema are carnavalul si iti spun eu cum sa te imbraci ca sunt designer