| LoveForShania a întrebat:

Dati`mi niste idei de niste coafuri, ca deja m`am plictisit de astea. Am parul mai lung de umeri, ondulat, dar in fiecare saptamana mi`l indrept. De obicei, adica mai tot timpul mi`l las desfacut. Puteti sa mai imi dati idei, poze?

1 răspuns:
| blackrose7911 a răspuns:

Ai putea sa ti-l impletesti in doua cozi si dupa aceea sa iti faci doua cocuri. Asta daca vrei sa arati mai tinereste. Poti sa te uiti in revista Avon, acolo gasesti niste coafuri chair faine si usor de facut!