| maria550 a întrebat:

Buna, am nevoie urgent să îmi dati un răspuns la această întrebare: un ondulatorul de la Rowenta imi va arde parul daca îl setez la 180 de grade? Placa sau ondulatorul îți arde parul mai tare?

Răspuns Câştigător
| Raluuraluka120 a răspuns:

Orice sursa de caldura fie mai puternica fie mai slaba iti va deteriora parul, o data la doua saptamani nu e o tragedie daca iti coafezi parul dar ideea e sa nu faci o obisnuita din asta. Temperatura de 180 de grade este foarte mare. Si placa si ondulatorul iti vor arde parul

1 răspuns:
| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Ambele iti ard parul la fel... Depinde la ce temperature il setezi si cum ai tu parul.