| friday a întrebat:

Ce arde mai tare parul, placa sau ondulatorul?

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Niciuna,daca le folosesti moderat.

| MG4Life a răspuns:

Placa de par!

| littlebluebutterfly a răspuns:

Nu conteaza daca este placa sau ondulator, importanta este temperatura la care iti coafezi parul. Iti recomand sa nu fie mai mare de 180 de grade si sa folosesti sprayuri de protectie termica de la Syoss sau Gerovital.

| Chrisstine a răspuns:

Placa poti sa o pui la o temperatura potrivita pentru par. ondulatoru nu preathinking

| AliceDC a răspuns:

Niciuna daca le folosesti moderat si cu protectie pentru par

| adytzZa13 a răspuns:

De obicei placa arde mai tare, dar depinde si de calitate

| Alex9_9912 a răspuns:

Niciuna,daca folosesti o protectie termica buna(eu folosesc de la John frieda si Frank Provost) si ai o placa cel putin de calitate medie.Dar acum depinde si de tipul de par al fiecarei persoane