| licurici_8787 a întrebat:

am niste cizme de piele intoarsa si c'am verzlui inchis. si au talpa galbena de guma. sunt putin mai elegante si nu merg chiar cu orice imbracaminte. as dori sa stiu cu ce pot sa le asortez. niste sfaturi ceva?

2 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Nu prea inteleg cum sunt cizmele tale si cu talpa de guma si elegant, insa cred ca ai putea sa le porti cu ceva de culoraea lor( verzui sau galbene) si elegat daca ele chiar sut eleganta. sau sa te imbraci toata in negru si cizmele reprezentand pata de culoare/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, cu un blug negru, o bluzita verde sau galbena niste accesorii la fel si gatahappy