| Bubz a întrebat:

Am o infectie la degetul mare de la picior, mai exact mi-a copt. siti cumva solutii...sau creme ce ma pot ajuta? daca stiti va rog spuneti-mi! funda :*

Răspuns Câştigător
| catalineusx a răspuns:

Incearca tinctura de iod.Este foarte buna, insa o sa te cam usture un pic.Sau mai bine intreaba la o farmacie. Sper sa te faci bine repede big grin

5 răspunsuri:
| Dαиełłe a răspuns:

Pay cel mai indikat e z te duci la doctorwinking si il trateaza si o z iti treacawinkingfunda?:X:X

| AlexJB a răspuns:

Da, am avut si eu! Curata-l cu spirt sau rivanol si apoi tine piciorul in apa fierbinte!winking

| adrydulke a răspuns:

Mai bine du-te la doctor cat mai poti inainte sa-ti smulga unghia si sa-ti faca operatie.
Fix asa i so intamplat unei prietene si a ramas fara unghie.

| PiSy_8986 a răspuns:

Buna! Inteleg ca te deranjeaza si ca vrei cea mai simpla metoda pentru a scapa, dar nu e de joaca! Daca spui tu ca e infectie cel mai bine ar fi sa mergi la un consulti un pediatru! Asa este cel mai bine! Probabil ca o sa iti recomande o crema speciala pentru. problema ta si stai linistita...cu cat mai repede, cu atat mai bine! Pup! Sper ca te-am ajutat! Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai spala-te si tu pe picioare din cind in cind. Acum asta e, mergi la doctor.