| SweetLolipop a întrebat:

Stiti cumva niste remedii pentru cosuri? Am cateva pe frunte si vreau sa scap de ele in cel mai scurt timp.Ma puteti ajuta?(fara creme si solutii, ceva natural si care stiti ca merge). Chiar m-ati ajuta mult.Multumesc! :*

7 răspunsuri:
| protopopicitorescovici a răspuns:

Eu am folosit Zineryt. Și mi-au trecut după ceva timp. Dar depinde de tenul tău.

| Alexinho94 a răspuns:

Iti sugerez sa nu incerci nimic natural ( pasta de dinti, castraveti, ustoroi sau ce se mai zice ). Asa am facut si eu acum vreo 2 ani si am facut o dermatita de a trebuit sa fac un tratament de un an jumate. Deci nu te da cu nimic. Natural poti doar sa iti incepi viata sexuala, cum a zis si Windwalk3r. Mie mi-au trecut cosurile cu astea 2 produse : https://avononline.avoncosmetics.ro/......salicilic/
https://avononline.avoncosmetics.ro/......ne-rapida/
Dar nu stiu daca sunt compatibile si cu tenul tau deci cel mai bin ar fi sa consulti un dermatolog!

| SweetLolipop explică (pentru Alexinho94):

Dermatologul mi-a sugerat skinoren, dar vreau sa scap de ele fara solutii, pentru ca apoi voi deveni dependenta de ele.

| Alexinho94 a răspuns (pentru SweetLolipop):

Poi si tu cum ai vrea sa scapi de ele xd?

| SweetLolipop explică (pentru Alexinho94):

Nu stiu. ceva natural?

| Windwalk3r a răspuns:

Incepe-ti viata sexuala