| Intelligence a întrebat:

Buna fetelor. Imi spuneti si mie daca stiti doar ceva solutii pentru vergeturi? Daca imi recomandati ceva creme (sper folositoare) imi precizati va rog si un pret aproximativ? Dau funda daca ma lamuritibig grin.P.S: Primesc orice fel de solutii, dar sa fie eficiente

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Cea mai buna solutie e TIMPUL, nu exista crema sau alte lucruri de gen, acele vergeturi au aparut din cauza intinderi brute de piele, si ele dispar in timp(adica se albesc, si devin nesesisabile, dar nu dispar), toate cremele sau solutiile "alternative" pentru disparitia lor sunt inutile, nu vor disparea.Succes!