| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o intrebare adresata in special baietilor,pentru cei ce s-au vopsit la salon, cat v-a costat?

11 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Si baietii care se vopsesc sunt fete de treaba.

| Iuly4Sad a răspuns (pentru Plato):

Mai degraba o,,fata" asa cum spui tu prietene, decat un baiat asa cum te consideri tu, sa judeci asa fara nici macar o perspectiva, si care probabil si-o ia in gura de la oricine, te rog abtine-te de la comentarii de genul

| Plato a răspuns (pentru Iuly4Sad):

Vezi sa nu-ti rupi o unghie cand scrii atat.

| RAY a răspuns (pentru Iuly4Sad):

Dupa vopsit nu va vine si menstruația?

| alex15ccc a răspuns:

O sa arati gay

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

Dacă nu știai, inclusiv Robu se vopsește.

| Iuly4Sad a răspuns (pentru RAY):

Asa e mentalitatea romanului din pacate,in cele mai multe cazuri, rau indispusi, n-ai ce sa faci, si va mai plangeti de ce suntem o astfel de tara cand voi contribuiti la reputatia sa, am pus o intrebare foarte normala si raspunsurile...multumesc oricum

| RAY a răspuns (pentru ForeverAlone97):

I intra vopsea in creier, nu vezi cate idei colorate are in cap

| RAY a răspuns (pentru Iuly4Sad):

Iuly foarte normala asa e, suntem rai

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru RAY):

laughing

| aXy99 a răspuns:

Nu vad de ce ar fi diferit fata de pretul pe care il plateste o fata.