| Iubareatzãã a întrebat:

Am o intrebare care este adresata in special baietilor! Ce va place Mai mult...o fata Mai plinuta ( nu grasa ) dar frumoasa sau o fata bãt si uratica?

22 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

E mai bine "grasa, frumoasa si devreme acasa" laughing
Daca stie sa faca si mancare buna deja trebuie ceruta de nevastalaughing))
Bafta

| LIN2010 a răspuns (pentru ionutzul31):

Daca are toate calitatile enumerate de tine, inseamna ca deja e maritata

| ionutzul31 a răspuns (pentru LIN2010):

Daca trebuie neaparat sa aleg dintre cele doua enumerate, o aleg pe aia mai cu forme, dar in mod obisnuit...cred ca m-as calugari daca toate fetele ar fi ori grase ori slabe."Adevarul e de obicei la mijloc"

| cristiiiiiii a răspuns:

Depinde de fata...fiecare este frumos in felul lui. Deci nu cred ca poti obtine un raspuns mai concret de atat

| Azµre a răspuns:

Nu contează! Atâta timp cât îmi place.

| LIN2010 a răspuns:

Cred ca frumusetea sufletului trebuie sa fie pe primul loc.Respecte

| DNSK a răspuns (pentru LIN2010):

Trebuie sa treaca ceva ani s-o vezi, s-o intelegi si s-o pastrezi! f corect ce-ai zis tu, doar ca asta nu se intampla la pustii astia morti dupa sex si "iubire"

| LineGuide a răspuns:

Orice fata e frumoasa in felul ei, cat timp se respecta.Baietii nu au o fata idol, la care se inchina, ci chiar ei vor diversitatea. Fata nu ar trebui sa fie nici slaba nici grasa, deci exista niste limite largi de desfasurare.
Mult noroc!

| Numero1 a răspuns:

Cred ca cea plinuta atata timp cat e frumoasa.

| December a răspuns:

E greu de raspuns. Poate sa fie slaba dar frumoasa tongue. Nu m-ar deranja daca ar fi un pic mai plinuta; sigur intr-o anumita limita. Ideea e ca daca-mi place de ea si ca persoana nu trebuie sa fie top model.
Si mai e o chestie. Femeile care sunt mai plinute s-ar putea sa fie mai bune si la pat si in viata de zi cu zi. Asta fiindca o parte buna din ele constientizeaza ca au "defectul" asta si atunci sunt dispuse sa-ti ofere mult mai mult decat te astepti.

| Iubareatzãã explică (pentru December):

E Asa de important sa for bune la pat?laughing si Mai plinute...ma refeream slabe dar nu anorexicebatting eyelashes

| December a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Lasa ca ai inteles tu ce am vrut sa spunwinking. (sper). Daca nu, asta e tongue

| Iubareatzãã explică (pentru December):

Da mãi!laughing) am inteleswinking

| Userses a răspuns:

Poate să fie și o combinație liniară sau neliniară a acestor elemente: băț, urâtă, frumoasă, grasă, scândură, schiloadă, balenă, iapă, vacă, așchie, scobitoare, zână, cenușăreasă, prințesă, cadavru, etc.
Oricum ar fi, mie tot nu-mi plac. Eu sunt technofil/metrosexual big grin Nu, nu mi-o trag cu tablete, ci pur și simplu am sentimente mai mari față de tehnologie decât față de oameni. Excepție fac probabil femeile dwarf sau hobbit love struck Ah, dar stai, astea nu există în realitate! big grin

| y0oAndr3y a răspuns (pentru Userses):

laughing)))))))) amuzant rau

| christianlaroka a răspuns:

O fata draguta si nu chiar bat dar nici grasa, o fata care sa aiba si ceva in cap..intelegi tuhappy, fiecare este liber sa aleaga ce vrea iar daca tu trebuie sa alegi, fa-o cu inima nu te lua dupa ce postez eu sau altiiwinking.

| Iubareatzãã explică (pentru christianlaroka):

Intrebarea este pusa ca sa vad in mare ce vor baietii.happy eu sunt fata Asa ca nu trebuie sa alegwinking

| christianlaroka a răspuns (pentru Iubareatzãã):

Imi pare rau, dar totul vine din suflet, fiecare cu ce`i place, eu prefer mai mult cele intrelaughing nici nici!

| Zadkiel a răspuns:

Depinde la ce te gandesti. Ce planuri ai cu ea laughing. Dar eu zic ca lucrurile cele mai importante sunt : aspectul-caracterul-mintea. Poate nu sunt toate 3 de nota 10, insa combinate te vor da pe spate!

| Lavyx a răspuns:

Sa stii ca sunt si fete slabe care arata bine,depinde de baiat,sunt baieti care adora fetele slabute si altii care adora fetele mai plinute, in prima faza conteaza fizicul, de ala esti atras pentru prima data dar dupa trecerea timpului cand pui suflet intr-o relatie, treci cu vederea peste micile defecte, si pui accent pe suflet.