| XPissyeX a întrebat:

Buna am o intrebare happy am auzit de la cineva ca chiloti tanga maresc fundul este adevarat? multumesc fundita:*

9 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nu, nu maresc, dar fetele cu tanga sunt mai sexy, parerea meawinking

| shainitainii a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Ba chiar cred ca de la ei, fundu'l ti'se mai lasa. LOL.

| Klepto a răspuns:

Iti tragi o ata pe crapatura fundului, cum ar putea asa ceva sa-ti mareasca fundul?

| AlenaVictoriaMaria a răspuns:

Cineva te-a mintit.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, s-ar putea sa'l mareasca daca te apuci in paralel de o operatie estetica...in rest nu este posibil, decat daca sunt atat de grosi incat sa pari o balenuta de la spate...Lasand gluma la o parte (m'a amuzat intrebarea ta, trebuie sa recunosc), raspunsul meu e clar, hotarat si sigur: nu! Insa daca vrei, am auzit prin can can daca nu ma insel, ca s-au inventat chil oteii cu push-up pentru fete, ai putea sa te interesezi si sa afli mai multe. fundabig grinbig grin?

| ucatati a răspuns:

Da, este, prietena are...si da maresc fundul

| PkAdi a răspuns:

Sa stii ca si eu am auzit asta...si nu m-am gandit si nu sunt ceva doctor da chiar acum m-am informat si sa stii ca DA chiar maresc poponetul big grin

| hypemaster a răspuns:

Da este adevarat big grin

| ankanky a răspuns:

Nu nu e adevarat...ca orice fel de chiloti ai fundul la fel...pup:*. fundita?:d