| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca e mai sanatos sa porti chiloti cu  manecuta si nu tanga? De ce?

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu stiu care sunt mai relaxante, dar e adevarat ca e mai respectos sa pui o astfel de intrebare logata si nu anonim!

| BUBULINA a răspuns:

Fav dar poate ca nu are cont
cu ce te deranjeaza?
eu am auzit ca cica" faci cancer de piele dar nu credthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Este indicat iarna să porți chiloței de bumbac obișnuiți pentru a preveni răcelile din zona pelviană: anexită, etc.
Vara nu este restricție la modelul tanga.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se spune ca microbii din fata pot ajunge in spate si invers. De aceea si medicii ginecologi recomanda sa purtam lenjerie cu manecuta cum spui tu happy