| Kenley a întrebat:

Am o intrebare: care e cel mai bun sampon pentru par fin si stralucitor? Am incercat Clear o perioada lunga, am fost multumita, dar acum imi face matreata. Am incercat si Garnier si nu am fost multumita. Ma gandesc sa imi cumpar Dove sau Nivea. Voi ce ati recomanda?

Mentionez ca am parul cu tendinta de ingrasare. Dupa 2 zile de la spalare devine gras la radacini.

11 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Garniere

| IIIx333III a răspuns:

Iti recomand Sioss. Eu una nu l-am incercat pe propriu-mi par, dar cunosc fete care au facut-o, si, desi nu arata ca fetele din reclame, sunt foarte, foarte frumoase. Funda?

| Passion_1840 a răspuns:

Eu iti recomand Pantene. este foarte bun. Sampon si balsam. :d
Sper ca am fost de ajutor! :*

| lorycool a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de Wash Go. Este si pentru par gras happy

| BuBuMtti a răspuns:

Pai dove nu tias recomanda pentru ca eu am folosit dove si mi-a facut mai multa matreata decat aveam incearca head and shoulders menthol e ffff bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un sampon de la oriflame este cel mai bun dar trebuie sa stii sa alegi nu stiu daca iti va conveni dar ete unu lpt barabati cel mai bun din lume :X dar s icele pentru femei sunt super bune it recomand acesta firma pentru ca folosesc majoritatea ingredientelor naturale :* sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi acest link: http://hi5.com/......otoUser.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wash&go e foarte bun

| Xeris a răspuns:

Si eu am probleme cu parul.Eu iti recomand Palmolive.

| mihaela94_9486 a răspuns:

Herbal essences, cel pentru stralucire (verde). Si sampon si balsam.