| ioanaf a întrebat:

Ce sampon recomandati pentru parul cu matreata si tendinta de ingrasare rapida?

6 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Dercos - VicHi! Este putin mai scump dar scapi de matreata!

| miha90z a răspuns:

Şampon antimătreaţă cu sulf şi urzică http://www.cosmeticplant.com/......~S0024.htm este f bun

| elenyss a răspuns:

Clear!

| LarisaOana a răspuns:

CLEAR.
Sfat: nu iti schimba samponul des pentru ca si asta este un motiv din care faci matreata.

| Georgii13 a răspuns:

Si eu am problema asta cu parul si folosesc Syoss.sunt mai multe culori.eu il folosesc pe cel albastru

| LauraElenaLally a răspuns:

Eu folosesc Clear, e foarte bun! Inainte aveam o mare problema cu matreata. se formau,, coji'' pe pielea capului si am folosit Klorane de la farmacie, spre uimirea mea a fost foarte bun si asa am scapat de matreata. Sa nu folosesti Syoss, este praf!