| daisy22 a întrebat:

Am o intrebare celor care se pricep la moda. Dati-mi va rog si mie un sfat.La o camasa barbateasca visinie, ce culoare de cravata ar merge( in afara de negru)? Sau eventual ar merge un papion? multumesc,

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea, cel mai bine ar merge o cravata de culoare bej, kaki sau crem, depinde ce fel de pantaloni are. Merge e asemenea si cu portocaliu pal, gri si galben pal (galben-lamaie). tongue

7 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Merge super cu papion negru laughing sau cu o cravata in carouri thinking

| znstr a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea ar merge o cravata mai bine, depinde si ce pantaloni poarta, si sa fie ceva dintre culorile: portocaliu pal, galben pal (galben-lamaie), kaki, crem, gri, si de ce nu, albastru. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cravata aurie, la un costum deschis la culoare si pantofi maron.
Cravata argintie la costum inchis la culoare si pantofi negri.

| AdonnAdonnis a răspuns:

Pai sa vedem victimile modei ar merge un alb cu dungi rosi

| AdonnAdonnis a răspuns:

Taci doamne cu muzica ta

| mister1234 a răspuns:

La camasa visinie nu ar merge cravata mai bine ar merge papionul dar de preferat ar fie sa nu pui nimic

| DepozitPapioane a răspuns:

Ai aici multe modele de papion, din care iti poti alege : https://www.facebook.com/pages/Depozitul-de-Papioane/487595258020997?ref=hl