| bianca_9483 a întrebat:

As mai avea o curiozitate in legatura cu moda barbateasca! La un costum gri cam deschis, merge o camasa alba cu multe dungi rosii si o cravata rosie? Astept raspuns! multumesc!

5 răspunsuri:
| ღRαmøOoღ a răspuns:

Pai hai sa o luam logic. Daca ai vrea sa te faci ca un mascarici da dar daca ai vrea sa mergi undeva singur ca nu. Trebuie sa alegi ceva care sa semene cu costumul ar merge numai camsa alba fara nimic pentru ca la costum nu se poarta multe lucruri care sa-ti iasa in evidenta. Cat despre cravata rosie...nu aar trebui una simpla tot gri pentru a se asorta cu costumul.
Sper ca ti-am fost de folos big grinbig grinkisskiss Sarbatori Fericite!

| xGyAx a răspuns:

Nu prea merge...Ar arata mai bine cu o camasa crem si o cravata albastru inchis! SUCCES si sper ca te-am ajutat cu ceva...sad

| ChrishaChry a răspuns:

In nici un caz... ar merge o camasa alba si o cravata gri eventual

| bianca_9483 explică:

Multumesc mult!