| Saturday a întrebat:

Am o intrebare; cu ce pot scoate petele galbene de la un parfum de pe hainele albe? S-au imprimat pe material si arata oribil de aceea va cer voua sfatulbig grinMama mea mi-a zis ca iese cu bicarbonat, dar nu prea am vrut sa o las sa puna hainele cu bicarbonat...Merge si cu bicarbonat? daca da de ce daca nu de ce si alte solutii! Multumesc anticipat:*!

Răspuns Câştigător
| eu.;] a răspuns:

Cu vanish.lasa haina intr-un lighian cu vanish, cateva ore.
te asigur, e foartre bun, si eu am avut pete de cerneaala si au iesit.
sper ca te-am putut ajuta.
fundita?:*:*?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu Vanish se rezolva.winking Varianta incercata si verificata - functioneaza! big grin Bafta!winking

| luiza a răspuns:

Umezeste locul ingalbenit si pune vanish, si lasa sa actioneze, clateste si sigur o sa fie ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petele de parfum se sc0t numai cu glicerina.Se gaseste in c0mert la farmaciebig grin