| Laurrraa a întrebat:

Am o intrebare, cum pot sa ii zic la frizer cum sa ma tunda? Eu vreau ca Zain Malik

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum au spus si ceilalti, scoate la imprimanta o poza sau ia-o pe telefon, astfel incat sa se vada clar tipul de tunsoare pe care il vrei.happy
Cere catalogul cu tunsori, poate este si tunsoare pe care o doresti. Asa ii va fi mai usor frizerului sa stie ce are de facuthappy
Bafta!happy

| Shatteredx a răspuns:

Tragi o poza cu Zain Malik la imprimanta, i-o arati frizerului si ii spui sa te tunda ca si individul sau individa din poza. Scuze, nu stiu cine e Zain Malik, presupun ca e mascul.

| annyalexa a răspuns:

Scoate o poza a lui Zain la imprimanta si arata'i frizerului. Poate chiar mai mult de o poza ca sa poata sa isi faca o impresie mai clara si sa inteleaga ce vrei de fapt. happy