| Eşεc a întrebat:

Buna am o intrebare.Cum pot scapa de o cicatrice? O am fix in zona sprancenei si se vede ca si cum as avea doua prancene.

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Am aceeasi problema si din pacate nu pot rezolva cu nimic, normal ca depinde ce fel de cicatrice ai, eu o am de 12 ani(am 19 ani) si toata viata am avut breton, insa am un an de cind mi-am facut breton intr-o parte dar deja imi mai ridic bretonul, am acceptat faptul ca nu pot face nimic, la inceput mi-a fost rusine, dar deja m-am obisnuit, incearca si tu, nu te gindi la asta, toata lumea poate sa aiba cicatrice si toti sunt constienti ca nu poti scapa de ea!

3 răspunsuri:
| Octaviana_9832 a răspuns:

Exact la fel am si eu!
mi-am spart capul acum un an [in decrembire fac un an]. cu problema asta m`am confruntat si eu. Asculta ce`ti spun eu! Eu mi-am facut breton intr-o parte ca sa se astupe pentru o perioada cat se vedea urat si dupa aceea, dupa un timp, aceasta a inceput sa se mai retraga. Adica, s`a facut doar o linie alba usor observabila. Nu trebuie sa iti fie rusine! La vara trebuie sa iti descoperi fruntea ca sa ti se bronzeze [ajuta foarte mult, cel putin pe mine m`a ajutat]. Dupa 2-3 ani o sa-ti ramana un foarte mic semn care cu greu va fi observat de cei din jur. Acum eu chiar daca am acea cicatrice eu imi ridic bretonul si nu am nicio problema cu asta. Ar trebui sa faci si tu asa!
Sincer, sunt mandra de ea si sunt unica printre ceilalti smug! Asa trebuie si tu.
Numai bine si o sa vezi ca am dreptate ti`o spun din propria experienta! big grin.

| Biiiiiia_4028 a răspuns:

Poti sa iti faci bretonul drept ca sa nu se vada sau sa incerci sa o acoperi cu un strat mai gros de fond de ten happy

| ALECSSS a răspuns:

Nu te supara cati ani ai?
imi poti da si mie id tau?