| puddy a întrebat:

de ce nu mi se usuca gelul UV pe unghie? Am respectat toti pasi. Il pot tine in lampa oricat ca tot nu se usuca si ramane lipicios. De ce?

1 răspuns:
| ioana_8583 a răspuns:

In primul rand ai vrea sa fim prietene? daca da imi trimiti un mesaj cu da vreau sa fim prietene si cum te cheama cati ani ai de unde esti si numarul tau de telefon. in legatura cu intrebarea ta, nu se usuca pentru ca nu prea este bun sa-u este prea vechi. uite si mie mi s-a intamplat tot cu gelul ala uv si tot asa mi s-a intamplat si mie deoarece statuse prea mult timp in vitrina si expirase deci darga mea trebuie sa il arunci daca nu o sa devina si mai lipicios decat e acum. asta vrei? pa multi pupici