| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare: din ce se fac cerceii hand-made?
Unde gasesc acel material si unde pot gasi agatatoarea aceea?
Multumesc!happy

3 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Www.breslo.ro
Este un site hand-made, iar persoanele care creaza astfel de bijuterii vand si materiale. Sunt ieftine din cate am vazut. Cauta:)

| ♦EthernalVampa♦ a răspuns:

Din cate stiu, se fac dintr-un material asemeni lutului. Cred ca il poti gasi la magazine artizanale (pentru arta, pictura etc.). Cat despre agatatori, poti sa cauti la o mercernarie, unde se vand nasturi, paiete, materiala de cusut etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din fimo se fac. Si agatatori ...eu una folosesc de la cerceii vechi dar cred ca se gasesc si la mercerie.