| libertatea98 a întrebat:

Cum sa reciclez un sfesnic?(hand-made)Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa, asta voiai? Poti sa-l vopsesti cu diverse forme geometrice sau imagini cu ingerasi. Sau, in functie de marime, poti sa-i faci o coronita de brad/flori uscate in jurul sau si a luminarii.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce material este facut sfesnicul?

| libertatea98 explică (pentru anonim_4396):

FIER(metal)

| anonim_4396 a răspuns (pentru libertatea98):

Fier?! Sau poate bronz, argint...
Vezi sa nu fie ceva de valoare si sa regreti pe urma ca l-ai stricat.

| libertatea98 explică (pentru anonim_4396):

E fier.

| anonim_4396 a răspuns (pentru libertatea98):

Poti sa-l vinzi prin mica publicitate sau la consignatie (daca mai exista).

| libertatea98 explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa-l decorez cumva...

| anonim_4396 a răspuns (pentru libertatea98):

Aaaa, asta voiai? Poti sa-l vopsesti cu diverse forme geometrice sau imagini cu ingerasi. Sau, in functie de marime, poti sa-i faci o coronita de brad/flori uscate in jurul sau si a luminarii.