| roxyroxy_5043 a întrebat:

Buna!kiss
am o intrebare...
marti am serata
si nu stiu
cu ce
sa ma imbrac.
straight face si nu ziceti rocie sau ceva
ca moorstraight face
Eu m`am gandit asa:
o peresche de sandale cu toc... un tricou mov
si cu blugi stamti love struck
voi ce ziceti?:d
si nu spuneti nu stiu ce.
ca am doar 12 ani happy
big grinfunditalove struck

5 răspunsuri:
| veveroi a răspuns:

Desi n-am nicio idee ce-i aia serata.costumatia ta mi se pare prea simpla.adica n-ar fi rau daca o accesorizezi cu o esarfa colorata sau o vesta neagra sau alba sau daca tricoul este putin mai largut o curelusa draguta.

bafta!

| kr.mdy a răspuns:

Si te duci la serata cu blugi strimti, nu esti cool, mai bine o fustita mini.

| Maria46854213 a răspuns:

In loc de tricou a putea lua un maieu aceeasi culoare. daca blugii stamti sunt albi sau negri va merge foarte bine... dar nu ai precizat ce culoare sunt sandalele... dar daca tu tea gantit sa le asortezi cu mov ma gandesc ca sunt negre albe sau rozhappy

sper ca ti-am putut fi de foloshappy

| Blue_2059 a răspuns:

De ce nu optezi pentru o rochita, sau chiar o fustita?
Eu zic ca blugii îi porti mai mereu, asa ca opteaza pentru o schimbare.
Succes!

| roxyroxy_5043 explică:

Sandalele sunt albe :-)