| loveandlove a întrebat:

Excursia mea este pe 28 mai, si am vazut pe net ca va fi destul de cald.Eu ma imbrac cu niste pantaloni trei sferturi, probabil blugi, si un tricou. Dar nu stiu cu ce sa ma incalt:cu tenesi(sau adidasi) sau sandale? va rog spuneti-mi ce credeti ca merge mai bine kiss mersi.

Răspuns Câştigător
| cookiegirl14 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei tenesi sau adidasi. depinde unde vei face excursie.dar daca e undeva de genul padure, iarba ai sanse sa te intepi sau altceva daca ai sandale

1 răspuns:
| cookiegirl14 a răspuns:

Funda puppy dog eyes?