| alecssandra a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au incercat. Am auzit ca musetelul e bun pentru deschiderea parului. Eu sunt blonda vopsita... oare daca intre vopsiri [adica de 3-4 ori pe luna] m-as clati cu ceai de musetel, s-ar deschide sau macar ar prinde ceva luciu? Vreau raspunsuri strict de la cei care au incercat pe parul vopsit blond. Multumesc

Răspuns Câştigător
| LighteD a răspuns:

Nu are niciun efect.nici macar pe parul natural nu prea se vede mai nimic.winking

3 răspunsuri:
| GOODLUCK a răspuns:

Numai pe parul natural are efect.

| KeepCalm a răspuns:

La parul vopsit nu are efectbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fals