| Adda3456 a întrebat:

Hey tpu.Am o intrebare mai mult pentru fete: vreau sa imi vopsesc parul cu nuantator blond deschis cu scopul sa imi mai deschid culoarea parului (saten deschis) credeti ca se va deschide sau va prinde blondul?

Răspuns Câştigător
| emag a răspuns:

Se va prinde dar nu se va deschide ci se vor mai mult suvite, mult mai deschise decat ai dori, iti sugerez vopsea, si iti iei ce culoare vrei tu,

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Va prinde dar nu asa cum ar trebui

| Adda3456 explică:

Mutumesc mult.:* Nu o sa iau vopsea pentru ca vreau doar suvite cu o culoare putin mai deschisa decat a mea.