| Dexaa a întrebat:

Hey girls! Este adevărat că ceaiul de muşeţel îţi deschide nuanţa părului? Eu am părul şaten închis, iar dacă îmi voi clăti părul cu respectivul ceai se va observa vreo schimbare sau nu?
Fundiţă!

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

Da este adevarat..doar ca schimbarea nu o sa fie foarte mare(in general ceaiul de musetel se foloseste pentru parul blond ca sai redea luciul si sa aiba o culoare mai frumoasa)folosit pe parul saten iti deschide foarte putin nuanta(ajungi la un saten mediu nici vorba de blond)

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu ţi-l deschide prea mult, doar îi dă nişte reflexii aurii, asta după vreo 10 aplicări.

| ItzyxD a răspuns:

Daca vrei sa il deschizi, trebuie ca ceaiul sa fie foarte concentrat si din musetel debea cules big grin (ca sa iti iasa o nuanta mai deschisa) Fundabatting eyelashes?