| Alexutzapoopuic a întrebat:

am o intrebare urgenta, mama trebuie sa mearga la o nunta dar nu stie cu ce sa se imbrce, ceva idei?

Răspuns Câştigător
| byanka32 a răspuns:

Orochita de seara..si sa adauge niste accesorii lejere..adica un lantisor finut din aur alb sau cercei nici prea lungi dar nici prea scurti.iar pentru coafura nu trebuie neaparat sa se duca la frizer. poate sa isi faca niste bucle cu placa depinde daca are parul lung. daca il are scurt... poate adauga accesorii de par

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cu haine laughing

Glumesc, o rochie eleganta mai lunga, neagra de exemplu.

| FluturashulNegru a răspuns:

O rochie, sau ceva de seara.

| ßąßii a răspuns:

O rochita de seara eleganta dar si comoda! Niste accesori:Un lantisor si niste cercei!