| 009 a întrebat:

Am o prietena mai baietoasa din fire si toamna asta trebuie sa se duca la o nunta si nu stie cum sa se imbrace... puteti sa-mi dati niste idei, plz
FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| deia a răspuns:

Pai poate sa isi cumpere o rochita tutu pe care sa o asorteze cu niste tenesi.
Asa a venit o colega la banchet, i-a stat super love struck si cand noi ne plangeam de dureri de picioare ea dansa laughing.

1 răspuns:
| dedesh a răspuns:

Niste balerini, cu o pereche de pantaloni cu talie in alta si o bluzita(maieu, camasa)happy