| jenik a întrebat:

am o mare problema.am o pereche de blugi care sunt ca-m strimti pentru mine si as vrea sa ii modific dar nu prea stiu cum. m-ar putea ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Wechangetheworld a răspuns:

Poicam asta ai putea face :
1. te duci la cineva cu o masina de cusut si ii dai lui/ei sa ti largeasca
2. iti poti face modele(adicaa sai tai) poti face tot felul de modele sa arate suberbi
3. iti poti face pantaloni scurti pentru vara
4. daca te strang la talie ii poti pune un elastic
5. dar daca te strang jos, le poti pune elastic la fiecare picior los si vor fi bufanti
'6' POTI INCERCA SA CONBINE CATEVA IDEI DIN ACESTE PANA VA IESI CEVA

PS. daca nu merge nici o modalitate din acestea sa nu ii arunci mai bine ii dai deoarece e pacat de ei

SPER CA TI-AM FOST DEFOLOS!
SUCCES!

1 răspuns:
| PurrSoundOfLOVE a răspuns:

Ai putea sa pui material din ce sunt facuti ei. :* sau orice material. in locul unde iti sunt stramti happy