| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

am o mica problema cu spatele....am multe cosuri pe el.Ce sfaturi mi-at da sa scap de ele? Eu m-am gandit la un peeling chimic dar nu stiu sigur daca se face si la spate

Răspuns Câştigător
| Criss999 a răspuns:

Eu zic sa nu te complici cu peeling chimic. Incearca prima data un tratament. La Avon este un spray-tratament Clearskin pentru tratarea cosurilor din zona umerilor si a spatelui si costa in jur de 10-15 lei. Plus ca o problema sta si in alimentatia ta... Incearca sa mananci cat mai sanatos. Este foarte important pentru ca toate prostiile pe care le mancam noi corpul le elimina prin piele sub forma de sebumm sau clasic cosurile. Bafta sa ai!